Prisijungti norėdami greičiau pasiekti geriausius pasiūlymus. Registracija jeigu dar neturite paskyros.

Fizinis asmuo

Skelbimas patalpintas 2019-05-20 16:02:22    Kategorija Paslaugos    Miestas Kaunas   Žiūrėta 685 Kartus

3,70 €

  • baldu-perdazymas-kreidos-dazais-pardavimai-big-0
Vieta: Kaunas
Kaina: 3,70 €

Parduodamas kūrybinės-prekybinės veiklos verslas. Mėnesio pajamos nuo 650 eur. Studijos nuoma Kauno centre (Parodos g.) 50 eur/mėn. mokesčiai įskaičiuoti. Galima pirkti ir be vietos. Tai nedidelė patalpa, bet dažų atsargos ir parodomoji vitrina-stendas pilnai telpa. Veikla ir uždarbis susideda iš 4 krypčių:

• Dažų pardavimai tiesiogiai klientams studijoje ir el.parduotuvėje www.sentimento.lt

• Baldų perdažymai klientams pagal jų užsakymus.

• Senų baldų perdažymas ir pardavimas mugėse, turguose arba per skelbimus.

• Pinigų uždirbimas iš seminarų, mokymų.

Sukurta fb svetainė https://www.facebook.com/sentimento.design/

Instagram https://www.instagram.com/sentimento.lt/

Perspektyvi veikla remiantis ekologiškumo ir daiktų perdirbimo tendencijomis. Plačiai žinomas kreidos dažų brandas Annie Sloan su stipria marketingine puse https://www.anniesloan.com/ Padeda plėtoti verslą, duoda patarimų. Galima nuolat vykti į mokymus Londone arba Rygoje.

Naujam savininkui perleidžiama: dažai, vitrina-stendas, keletas baldų pradžiai, Sentimento ženklas, bukletai, www.sentimento.lt svetainė ir el. parduotuvė, FB bei Instagram svetainės, el.paštas, klientų kontaktai, mokymų medžiaga. Veikla įteisinta individualios veiklos pagrindu.

Mokymus galima vesti studijoje arba išvažiuojamuoju principu.Klientams gerą aurą kuria studijos sodelis Parodos g. papėdėje. Perspektyvoje galima užsiimti tapyba ant baldų. Apmokysiu, kaip reikia prižiūrėti šį verslą ir suteiksiu tikslias instrukcijas, kaip organizuoti ir vesti mokymus bei pritraukti klientų. Parduodu, nes išvykstu gyventi į kitą LT miestą