Prisijungti norėdami greičiau pasiekti geriausius pasiūlymus. Registracija jeigu dar neturite paskyros.

Fizinis asmuo

Skelbimas patalpintas 2019-09-08 15:22:52    Kategorija Paslaugos    Miestas Vilnius   Žiūrėta 1K Kartus

-- €

  • elektrikas-vilniuje-big-0
  • elektrikas-vilniuje-big-1
Vieta: Vilnius
Kaina: -- €

Universalusmeistras.lt tinklalapyje įvairių sričių meistrai surinkti vienoje vietoje. Galbūt jums reikalingas tinkuotojas, plytelių klijuotojas ar dažytojas? Šiuos ir dar daugybę kitų meistrų rasite mūsų tinklalapyje.

Vienas iš daugybės skirtingų specializacijų meistrų – elektrikas Vilniuje. Be elektros turbūt nei vienas neįsivaizduojate savo namų ar biuro? Todėl reikėtų rinktis tik gerus, savo darbą išmanančius specialistus. Jeigu neturite elektriko darbo patirties geriau nesiimkite šio darbo patys, tai ypatingų žinių ir įgūdžių reikalaujantis darbas. Vertinkite savo saugumą, taupykite laiką,rinkitės kokybę.  Nedvejokite ir rinkitės mus, savo srities profesionalus!

Kokias elektriko paslaugas siūlome? Atliekame visus lauko ir vidaus elektros montavimo darbus, išvedžiojame naują instaliaciją, remontuojame bei modernizuojame elektros instaliaciją. Taip pat matuojame varžas, pajungiame nuotėkio rėles,montuojame skydelius, rozetes, jungiklius, šviestuvus, taipogi šaliname elektros gedimus bei atliekame kitus susijusius darbus.

Kodėl rinktis Universlusmeistras.lt elektrikus? Esame profesionalūs,sąžiningi, atsakingi, vadovaujamės aukščiausiais elektros sistemų standartais,atliekame darbus už optimalią kainą. Gerbiame save ir savo klientus, todėl darbų kainas aptariame iš anksto, dirbame operatyviai, o darbus pabaigiame sutartu laiku. Taip pat elektros instaliacijų ir sistemų darbams teikiame garantiją. 

Reikia elektriko paslaugų, tačiau gyvenate ne Vilniuje? „Universalus meistras“ teikia paslaugas ne tik pačiame Vilniuje, bet ir šiek tiek už jo ribų. Kviečia meužeiti į mūsų tinklalapį ir pasitikrinti ar jūsų gyvenamoji vieta patenka į Universalusmeistras.lt aptarnavimo teritoriją. 

Daugiauinformacijos rasite čia.