Prisijungti norėdami greičiau pasiekti geriausius pasiūlymus. Registracija jeigu dar neturite paskyros.

Fizinis asmuo

Skelbimas patalpintas 2021-10-14 14:23:49    Kategorija Prekyba    Miestas Vilnius   Žiūrėta 344 Kartus

10 000 €

  • ieskau-remejopartnerio-knygu-leidybos-projektui-big-0
Vieta: Vilnius
Kaina: 10 000 € Galima derėtis

Sveiki,

rašau/kuriu fantastinių nuotykių knygų trilogiją "Akmenų sergėtojai". Tai knygos apie nesibaigiančią gėrio ir blogio kovą, paslaptingas organizacijas, kurios rungiasi tarpusavyje ir intriguojančius nuotykius, kuriuos patiria pagrindiniai knygų personažai. Pirmoji trilogijos dalis "Akmenų sergėtojai. Žemė - Oras" jau yra pilnai baigta, sukurtas knygos viršelis, atlikta redakcija, o pati knyga jau paruošta spaudai (padarytas spaudos maketas, taip pat, yra sukurtas video pristatymas). Antroji knyga dar rašoma ir turėtų būti užbaigta iki šių metų pabaigos.

Pirmojoje knygoje" Akmenų sergėtojai. Žemė-Oras" tobulai susipina paslaptys, nuotykiai, intriguojantys siužeto vingiai ir, žinoma, žmogiški jausmai. Jeigu reiktų knygos istoriją pristatyti trumpai, tuomet (kaip sakė knygos redaktorė): "tai knygų "Žiedų valdovas", "Haris Poteris" ir "Da Vinčio kodas" tobula samplaika".

Deja, knygos leidyba yra per brangi, todėl ieškau rėmėjo/partnerio, kuris ne tik padėtų išleisti knygą bei įgyvendinti rinkodaros planus, tačiau ir taptų bendrakeleiviu pristatant projektą užsienio šalims.

Planai:

1. Iki šių metų galo (galbūt, iki 2022 metų sausio mėn. pab.) išleisti pirmąją trilogijos knygą lietuvių kalba.

2. Pristatyti knygą šalies knygynuose, didžiausiose miestų bibliotekose, soc. tinkluose, internetinių pardavimų portaluose Knygos.lt bei Patogupirkti.lt, taip pat, didžiausią pristatymą surengti Vilniaus knygų mugėje 2022 metų vasario 24-27 dienomis.

3. Išversti knygą į anglų kalbą ir pristatyti tarptautinėse knygų parodose: Paryžiaus, Londono bei Frankfurto knygų mugėse bei rasti leidėjų kitose šalyse.

4. Sukurti skaitmeninį bei audio variantą tiek lietuvių, tiek anglų kalba.

5. Prekiauti savo leidiniais tarptautinėje AMAZON prekybos platformoje.

6. Per 2022 metus išleisti ir kitas dvi trilogijos dalis.

Šis projektas didelis ir ilgalaikis, todėl tikiuosi, kad atsiras toks žmogus, kuris prisidės prie šios idėjos įgyvendinimo ir taps elgalaikiu mano bedrakeleiviu siekiant sėkmingos plėtros kitose šalyse.