Prisijungti norėdami greičiau pasiekti geriausius pasiūlymus. Registracija jeigu dar neturite paskyros.

Fizinis asmuo

Skelbimas patalpintas 2019-08-01 17:32:02    Kategorija Web sprendimai    Miestas Kaunas   Žiūrėta 0.9K Kartus

500 €

  • kelioniu-svetaine-su-galimybe-uzdirbti-is-partneriu-big-0
Vieta: Kaunas
Kaina: 500 €

Parduodamas projektas kelionių tematika. Jūs galite uždirbti iš šio projekto ieškodami pigių kelionių (paaiškinsiu kaip) , patalpindami straipsnį į svetainę, kuriame būtų partnerių pasiūlymai. Šiuo metu yra 4 partneriai kurie moka komininius už skrydžių bilietų, viešbučių nuomos, mašinų nuomos, bei gidų užsakymus. Taipogi yra galimybė pajungti Google reklamas ir uždirbti iš reklamų paspaudimų.

Projektas buvo tik kartą pareklamuotas ir sulaukė ~500 lankytojų per dieną, iš kurių vienas užsakė srydį ir buvo uždirbti 3$, taigi potencialas tikrai yra.

Projektas gulėjo nejudinamas jau apie metus todėl nusprendžiau jį parduoti nes neturiu jam laiko.

Kaip reklamuoti tokį projektą, kad susilaukti uždarbio? Yra begalė būtų - reklamuoti per Facebook grupes susijusias su kelionėmis, naudoti Google ar Facebook mokamą reklamą, per forumus ir kt.

Svetainės turinio valdymas labai nesudėtingas, todėl patys galėsite pakoreguoti ar papildyti svetainę, o jeigu reiėks pagalbos - pagelbėsiu Jums.

Pirkėjas gauna:
Domeną
Serverį
Visus svetainės failus
Mano pamokas nuo a iki z kaip naudotis sistema ir kt. (mokinti galiu nuotoliniu būdu per TeamViewer,Skype ar susitikęs kaune)