Prisijungti norėdami greičiau pasiekti geriausius pasiūlymus. Registracija jeigu dar neturite paskyros.

Fizinis asmuo

Skelbimas patalpintas 2020-03-25 14:36:09    Kategorija Laisvalaikis, Sportas ir Pramogos    Miestas Kaunas   Žiūrėta 1.5K Kartus

15 000 €

  • ledu-autobusiukas-big-0
  • ledu-autobusiukas-big-1
  • ledu-autobusiukas-big-2
  • ledu-autobusiukas-big-3
Vieta: Kaunas
Kaina: 15 000 €

Parduodame mylėtą ir puoselėtą minkštų ledų autobusiuką "Ledukas" su jau išdirbtu prekiniu ženklu, nes kasmet gauname pakartotinius kvietimus į įvairius viešus ir privačius renginius. Autobusiukas Mersedez Sprinter 2008 m. 2.2cdi automatas, tech. būklė be priekaištų. Parduodamas su visa įranga : elektros generatorius, šaldytuvas, itališkas minkštų ledų aparatas, automatinis kavos aparatas ( pritaikytas greitam ir dideliam kavos ruošimo kiekiui), dvi profesionalios burbulinių vaflių keptuvės. Autobusiukas atitinka maisto tvarkymo reikalavimus ir turi reikalingus leidimus prekybai.

Tai buvęs greitosios pagalbos automobilis todėl turi garsinius ir šviesos sirenas ,kurios padeda esant reikalui atkreipti dėmesį renginių metu ar tamsiu paros metu privačioje šventėje. Atrodo išskirtinai, taipat yra garsiakalbis. Viduje labai lengvai besivalantys paviršiai, daug uždarų lentynėlių ,apšvietimas , liukas ,elektros jungikliai, viskas ko reikia patogiam ir kokybiškam darbui. Autobusiukas gali būti pritaikytas ir kitokiai veiklai, viskas lengvai išsimontuoja.

Papildoma informacija

Praėjusių metų pelnas 10001 - 20000
Praėjusių metų apyvarta 10.001 - 15.000