Prisijungti norėdami greičiau pasiekti geriausius pasiūlymus. Registracija jeigu dar neturite paskyros.

Fizinis asmuo

Skelbimas patalpintas 2020-05-12 10:56:49    Kategorija Viešasis maitinimas    Miestas Kaunas   Žiūrėta 186 Kartus

15 000 €

  • mobilios-kavines-verslas-iesko-nauju-seimininku-big-0
  • mobilios-kavines-verslas-iesko-nauju-seimininku-big-1
  • mobilios-kavines-verslas-iesko-nauju-seimininku-big-2
  • mobilios-kavines-verslas-iesko-nauju-seimininku-big-3
  • mobilios-kavines-verslas-iesko-nauju-seimininku-big-4
Vieta: Kaunas
Kaina: 15 000 € Galima derėtis

Sveiki, tai Queen Bean pamiltas ir išliaupsintas mobilus kavos automobilis ieškantis naujų šeimininkų.

Pirmiausia visiems kyla klausimas, jei verslas yra pelningas ir geras kodėl parduodate?

O atsakymas yra labai paprastas. Šio verslo dėka išaugome, sukaupėme pinigų, vertingų pažinčių, daug išmokome ir norime judėti toliau į didesnius vandenis. Todėl pradėjome užsiimti kitais didesnio mąsto projektais ir šitam verslui nebelieka tiek laiko kiek jo reikia skirti. Norime jį perduoti į geras rankas ir pamatytį augantį toliau!

Mobilus kavos automobilis užkariavęs visą Lietuvą, turintis duomenų baze ir savo klientų ratą visiems metų laikams. Sudomino? Bet dvėjoji ir nežinai kas tai? Tai ne problema!

Šis verslas skirtas tiekti ir gamimti kavą renginių, įmonių ,gimtadienių, varžybų,vestuvių,susitikimų metų. Trumpai sakant ten, kur nėra kur įsigyti kavos. Dėl savo mobilumo ir komfortiškumo kavos automobiliukai gali atvykti į visus renginius. Šio verslo modelis sparčiai auga ir yra galimybė jį dar daugiau auginti!

Naujiems šeimininkams atskleisime sukauptas žinias kaip tai padaryti greičiausiai. Mūsų barista jus pilnai paruoš ir apmokins.

+ ŠIO VERSLO PLIUSAI

Puikiai tinkantis "šeimos verslui" ar pirmą kartą norintiems užsiimti savo verslu. (Pokalbio metu paaiškinsime kodėl)

Labai platus pasirinkimas kur ir kaip dirbti (didelis užsakymų kiekis) :

Renginiai,festivaliai,krikštynos,gimtadieniai,vestuvės,vakarėliai,automobilių lenktynės ir varžybos,įmonių vakarėliai,įvairios šventės. Pasirinkimas tikrai didelis ir vis augantis.

Jums nereikia būti prisirišusiems prie vienos darbo vietos, visais metų laikais galite keliauti po Lietuvą nes renginių visur yra daug. (Puikus būdas užsidirbti nemėgstantiems būti vienoje vietoje ir tuo pačiu pakeliauti)

Galimybė užsidirbti visus metus. Verslas nėra sezonins,dirbti galima visais metų laikais. Vasarą populiaruausios kavos šaltos, žiemą šiltos. Barista atskleis visų kavų paruošimo meną.

Nėra jokių komunalinių mokesčių.

Gali dirbti tik savaitgaliais. Daugiausiai geriausių renginių vyksta savaitgaliais todėl šį verslą galima suderinti su savo darbu, šeima ar kitais reikalais.

Elektra renginių metu mums neproblema! Mūsų automobilis paruoštas taip ,kad visiškai nereikėtų elektros. Tai jį padaro visiškai mobiliu.

Nereikalingas kasos aparatas, labai paprasta buhalterija.

- ŠIO VERSLO MINUSAI

Visas darbas vyksta lauke. Bet kaip sakoma "Nėra blogo oro, yra tik netinkama apranga ir nuotaika" Nuo saulės ir lietaus turime apsisaugojimui dideliį skietį.

Žiemą nuo aparato sklinda šiluma tokia, kad nereikia nei pirkstinių nei šiltų rūbų, svarbiausia patogumas. O kojytėms,kad nebūtų šalta pasidedam šildomą lentelę.

Atvykimas iki renginio pradžios reikalingas, bent 30min ankščiau. Aparatas šildomas dujomis, tai užtrunta 20-30min, kol aparatas šildomas mes pasiruošiame prekybai.

Ir patys pirmi atsigeriame savo kavytės,kad jėgų ir energingumo turėtume.

KODĖL PRAŠOMA TOKIA KAINA?

Kai pradėjome šį verslą padarėme daug klaidų,patyrėme daug išlaidų veltui, buvo nelengva įsivažiuoti kai nežinai kaip turi būti. Plius leidimai, ir daugelis kitų niuansų. Pirkdami jau važiuojantį verslą jūs apsisaugojate nuo klaidų kurias padarėme mes, nes perduosime strategijas ir žinias kurios veikia geriausiai ir pelningiausiai.

VISKAS KĄ JŪS GAUNATE!

Pilnai įrengtą ir visiškai paruoštą darbui kavos automobilį, skirtą gaminti visų rūšių kavą, galėsite gaminti viską, ką gali gaminti kavinėse.

Tiekėjų sąrašą. Esame atrade pačius geriausius ingridientus puikaus skonio kavai, ir žinome, kur tai gauti geriausiomis kainomis.

(Esant poreikiui galime suderinti, kad pagrindinius produktus gautumėte be apmokėjimo. Parduodate kavyte ir tik tada atsiskaitote su tiekėjais)

Didelį klientų sąrašą. Gausite visus mūsų klientus, su kuriais dirbame nuolatos.

Pasidalinsime visa sukaupta patirtimi.

Gausite mūsų socialinius tinklus:

Facebook fanų puslapis su 1800+ aktyvių fanų.

Instagram paskyra su 1800+ sekėjų.

Youtube kanalas su visais video.

Tinklapį. https://www.queenbean.lt/

Šis tinklapis yra išdirbtas.

(Tai jums atves naujus klientus be papildomos reklamos.)

Taip pat jums priklausys tinklapio serveris ir 2 domenai. Queenbean.lt ir Queenbean.eu

(Įdirbis internete užtikrins jums naujų klientų srautą.)

Pilnai apmokysime ir paruošime Jus darbui, kad išmoktumėte visų sukauptų žinių sumontuosime jums mokomają video medžiagą.

Foto ir video. Gausite visas nuotraukas ir video įrašus, kuriuose yra mūsų automobilis tolimesniam jų naudojimui.

Ateities planą. Papasakosim planą, kaip galite išauginti šį verslą iki kavinės arba automobilių franšizės (susidomėjimas franšizėmis yra jau dabar)

Visus reikalingus leidimus vykdyti verslą.

Išdirbtą technologiją, kaip žymėtis renginius, juos pamatyti ir juose dalyvauti , nepasiklysti. Kaip bendrauti su renginių organizatoriais ir klientais,kad gautumėte max naudą.

Verslas visiškai paruoštas darbui ir nereikalauja jokių papildomų investicijų!


+ PAPILDOMA DOVANA JUMS

1 savaitę ir į pirmus renginius palydėsime Jus, kad suprastumėte visas verslo gudrybes. (Pasiruoškite atsigerti daug kavos)

Jei reikia daugiau informacijos kreipkitės jums patogiausiu budu ir laiku :)

Lauksime Tavo skambučio!

Papildoma informacija

Praėjusių metų apyvarta 100001 - 200000