Prisijungti norėdami greičiau pasiekti geriausius pasiūlymus. Registracija jeigu dar neturite paskyros.

Fizinis asmuo

Skelbimas patalpintas 2019-09-18 13:11:19    Kategorija Paslaugos    Miestas Vilnius   Žiūrėta 1.1K Kartus

-- €

  • mobiliuju-telefonu-taisykla-vilniuje-big-0
  • mobiliuju-telefonu-taisykla-vilniuje-big-1
Vieta: Vilnius
Kaina: -- €

Universalusmeistras.lt– tai unikali interneto svetainė, kuri siūlo pačiųįvairiausių sričių specialistus.  Jeigujums reikalingi patikimi, profesionalūs ir modernūs meistrai, čia tikrai tokiusrasite. „Universalus meistras“teikia dažymo, stogų dengimo, aplinkos tvarkymo bei daugybę kitų paslaugų.Todėl, jeigu ieškote tikrų savo srities profesionalų, kviečiame apsilankyti Universalusmeistras.ltinterneto portale. Čia rasite ieškomus meistrus paprastai ir greitai.

Vienaiš teikiamų paslaugų – mobiliųjų telefonų taisykla Vilniuje. Mobiliejitelefonai jau tapo neatsiejama kiekvieno šiuolaikinio žmogaus gyvenimodalimi. Tai ne tik susisiekimo priemonė, bet ir informacijos šaltinis,laikrodis, fotoaparatas ir kita. Be telefono nebegalime išeiti iš namų, opamiršę jį jaučiamės kaip be rankų. Kaip ir daugelis kitų daiktų, telefonainėra apsaugoti nuo gedimų, galime netyčia juos išmesti, sudaužytistikliuką,  taip pat jie gali sušlapti irnebeveikti. Net ir labai prižiūrint ir saugant telefoną nebūsime apsaugoti nuoprograminės įrangos gedimų.  Universalusmeistras.ltkomanda padės atgaivinti jūsų telefoną esant įvairiems gedimams.

Kodėlrinktis mus? Esame profesionalūs, modernūs, novatoriški, sąžiningi, atliekamepaslaugas už optimalią kainą. Mūsų mobiliųjų telefonų taisymo specialistai yralicencijuoti ir sukaupę nemažą darbo patirtį, todėl galėsite būti tikri, kadjūsų „ištikimas pagalbininkas“ yra patikimose rankose. Atliekant mobiliųjųtelefonų diagnostiką ir remontą naudojame moderniausius metodus ir naujausiastechnologijas. Klientams garantuojame aukščiausios kokybės paslaugas užoptimalią kainą.

Daugiau informacijos rasite čia.