Prisijungti norėdami greičiau pasiekti geriausius pasiūlymus. Registracija jeigu dar neturite paskyros.

Fizinis asmuo

Skelbimas patalpintas 2023-08-28 11:25:57    Kategorija Nekilnojamas turtas    Miestas Vilnius   Žiūrėta 45 Kartus

433 000 €

  • naujas-butas-su-vaizdu-i-jura-benidormeispanija-big-0
  • naujas-butas-su-vaizdu-i-jura-benidormeispanija-big-1
  • naujas-butas-su-vaizdu-i-jura-benidormeispanija-big-2
  • naujas-butas-su-vaizdu-i-jura-benidormeispanija-big-3
  • naujas-butas-su-vaizdu-i-jura-benidormeispanija-big-4
Vieta: Vilnius
Kaina: 433 000 €

Naujos statybos 1, 2, 3 ir 4miegamųjų apartamentai su erdviomis bendrijos teritorijomid Benidorm mieste, 50 metru nuo Ponientepaplūdimio. Projektą sudarys  286 1, 2, 3ir 4 miegamųjų apartamentai su įspūdingais jūros vaizdais ir erdviomisterasomis. Gyvenamasis kompleksas susideda iš 30 aukštų  ir 40 aukštų namų ,orientuotų  į pietus. Būsto išplanavimai yra labaiįvairiūs. Galima rinktis iš Excellence apartamentų su 1, 2 ir 3 miegamaisiaissu 1 arba 2 vonios kambariais ir Premium apartamentų su 2, 3 ir 4 miegamaisiaissu 2 arba 3 vonios kambariais. Komplekso bendriją sudaro  baseinai, vienas iš jų šildomas, sūkurinėsvonios, poilsio zonos, bendra darbo erdvė, panoraminė treniruoklių salė, didelėsporto zona su padelio teniso kortais, teniso kortais ir kelių sporto šakųaikštele ar net kino salė.

Benidormas yra laikomas pramogųcentru pietinėje Costa Blancadalyje.Jame yra vienas aukščiausių dangoraižiųEuropoje.Benidormas  taip pat garsėjanuostabiais paplūdimiais, įskaitant Poniente, kurio ilgis yra daugiau nei 3,1km ir plotis 105 m. Benidorme, įsikūrusiame po kalnais, vyrauja švelnus irsaulėtas klimatas.

Nemokamaikonsultuojame pirkimo mokesčių, kreditavimo, nuomos ir kitų su nekilnojamuturtu susijusiais klausimais. Daugiau pasiūlymų rasite.  https://dhomespain.com