Prisijungti norėdami greičiau pasiekti geriausius pasiūlymus. Registracija jeigu dar neturite paskyros.

Fizinis asmuo

Skelbimas patalpintas 2019-09-19 18:34:11    Kategorija Prekyba    Miestas Vilnius   Žiūrėta 1.2K Kartus

-- €

  • odines-rankines-internetu-big-0
  • odines-rankines-internetu-big-1
  • odines-rankines-internetu-big-2
Vieta: Vilnius
Kaina: -- €

Balticdomini.comelektroninėje parduotuvėje rasite tikros odos gaminių išItalijos už geriausią kainą. Baltic Domini tinklalapyje siūlomas platusmoterims skirtas prekių asortimentas: rankinės, delninukės, kuprinės, piniginės,kosmetinės ir kita. Kokybę vertinantys vyrai čia atras krepšių, portfelių,kuprinių, rankinių, piniginių ir kitų prekių.

KodėlBalticdomini.com odinės rankinės internetu yra vertos jūsųdėmesio? Jos yra pagamintos iš aukščiausios rūšies natūralios odos, todėl yrakokybiškos, patvarios, ypač tinka žmonėms mėgstantiems niekada iš madosneišeinančią klasiką.  Rankinės yraneatsiejama kiekvienos merginos ar moters stiliaus dalis. Nuostabi Baltic Dominirankinė suteiks jums elegancijos, taps jūsų įvaizdžio akcentu ir jį užbaigs. Jeiguvertinate unikalumą ir ilgaamžiškumą, Baltic Domini gaminiai jums tikraipatiks. Prekių asortimente yra daugybė įvairių spalvų, dydžių ir modelių rankinių,todėl sau patinkančią atras tiek jaunesnė mergina, tiek ir vyresnė moteris.

Siūlomenatūralios odos gaminius ne tik moterims, bet ir vyrams. Šiuolaikinis stilingasvyras mėgsta kokybiškus krepšius, kuprines, portfelius bei rankines. Tai ne tikpadeda sutalpinti reikalingus daiktus, bet ir suteikia išskirtinumo bei žavesio.Jeigu iki šiol savo daiktus laikydavote automobilyje ar kišenėse, kviečiameapsidairyti Balticdomini.com elektroninėje parduotuvėje ir išsirinktilabiausiai jūsų stilių bei asmenybę atitinkantį krepšį. Pas mus rasite įvairiųdydžių, formų, modelių ir spalvų gaminių.

Maloniaikviečiame apsilankyti Balticdomini.com elektroninėje parduotuvėje!

Daugiau informacijos rasite čia.