Prisijungti norėdami greičiau pasiekti geriausius pasiūlymus. Registracija jeigu dar neturite paskyros.

Fizinis asmuo

Skelbimas patalpintas 2021-07-27 11:42:43    Kategorija Prekyba    Miestas Kaunas   Žiūrėta 418 Kartus

-- €

  • img
Vieta: Kaunas
Kaina: -- € Galima derėtis

Nešiojamasis oro kondicionierius yra sudarytas iš mobiliojo bei individualaus kondicionavimo įrenginio, kuris yra pritvirtintas po grindimis kambario viduje ir skleidžia šilumą naudojant žarnos ventiliaciją per išorinę namo sieną arba lango tarpus. Tiek paprasti oro kondicionieriai, tiek gartraukio ritės, tiek kondensatoriaus ritės yra toje pačioje vietoje oro kondicionieriaus. Tai yra viena iš priežasčių kodėl šie kondicionieriai yra žymiai triukšmingesni negu kitų tipų kintamosios srovės kondicionavimo sistemos. Nešiojami oro kondicionieriai paprastai naudojami patalpoms iki 500 kvadratinių metrų.

Daugelis žmonių naudoja nešiojamus oro kondicionierius laikinai aušinti patalpas arba vietose kur praktiška nėra įrengtų langų. Kaip kiti oro kondicionieriai, nešiojama vienetinė sistema praktiškai turi visus šaldymo komponentus vienoje kompaktiškoje dėžutėje. Kadangi nešiojamasis įrenginys dažniausiai naudojamas uždarose patalpose, jo garintuvo ventiliatorius veikia nuolatos, kad išgarintų kondensuotą drėgmę. Kiti kondicionieriai gali turėti integruotą rezervuarą, kurį reikia periodiškai valyti. Toks kondensatoriaus tipas ganėtinai skiriasi nuo langinėse montuojamų įrenginių, kuriuose kondensuota drėgmė tiesiogiai laša ant žemės. 

 

Centrinis Oro Kondicionierius

Centrinė oro kondicionavimo sistema yra panaši į įprastą oro kondicionierų. Kaip ir oro kondicioneiriai, centrinė sistema yra sudaryta iš dviejų kondensatorių, kurie yra sujungti vienas su kitu šaldymo vamzdeliais.

Kondensacinis įrenginys dažniausiai yra ganėtinai didelis, prilygstantis lauko įrenginiams, kuriuos sudaro kompresorius, kondensacinės ritės ir kondensaciniai ventiliatoriai. Garavimo įrenginys paprastai įrengiamas jūsų krosnies viduje (didelėje centrinėje kameroje tarp krosnies ir ortakio sistemos). Tai reiškia, kad oro kondicionierius naudoja tą patį ortakio ir pūstuvo ventiliatorių, kaip ir jūsų šildymo sistema. Plenume garinimo įrenginį sudaro garintuvo ritė ir išsiplėtimo vožtuvas. Kondensuota drėgmė garintuvo ritėse paprastai nusausinama per vamzdį, sujungtą per namo vamdzdžių sistemą. 

Centriniai oro kondicionieriai paprastai yra efektyviausias oro kondicionieriaus tipas, skirtas vėsinti visus namus. Diegiant naują centrinę sistemą, svarbiausia yra įsitikinti, kad sistemaos dydis yra tinkamas jūsų namams. Jei sistema yra per didelė, jos veikimo galia gali sumažėti, o oro kondensavimas nebus efektyvus. Jei jis per mažas, jis nebus tinkamai atvėsęs. Tinkama centrinės oro kondicionavimo sistemos yra labai svarbi. 

Raktažodžiai:

oro kondicionieriai sildykpigiau, oro kondicionieriai namams kaunas , geriausi oro kondicionieriai silumos siurblys, rekuperatoriai oro kondicionieriai butui, oro kondicionieriai kaune klimato kontrole , oro kondicionierius kaina montavimas, oro vesintuvai kaina oras oras