Prisijungti norėdami greičiau pasiekti geriausius pasiūlymus. Registracija jeigu dar neturite paskyros.

Fizinis asmuo

Skelbimas patalpintas 2023-05-10 22:27:41    Kategorija Prekyba    Miestas Kaunas   Žiūrėta 39 Kartus

6 800 €

  • parduodama-elektronine-parduotuve-vaikiski-zaislai-avalyne-drabuziai-big-0
  • parduodama-elektronine-parduotuve-vaikiski-zaislai-avalyne-drabuziai-big-1
  • parduodama-elektronine-parduotuve-vaikiski-zaislai-avalyne-drabuziai-big-2
Vieta: Kaunas
Kaina: 6 800 € Galima derėtis

Parduodama pilnai veikianti žaislų , edukacinių priemonių, vaikiškų drabužių bei avalynės el. parduotuvė: www.toyz.lt . Parduotuvė veikia dropshipping principu ( nesvarbi vieta ar miestas, iš kur dirbsite, jokios produkcijos palaikymo sandėlyje).

Yra keli tiekėjai iš Lietuvos, su kuriais dirbama ir bendradarbiaujama, taip pat suderinta su keletu tiekėjų iš Lenkijos ( su jais liks tik pasirašyti sutartį ir galėsite taip pat prekiauti). Atnaujintas ir pakoreguotas pilnai intrrnetinis puslapis, įdiegta mokėjimo sistema Paysera, sudarytos sutartys su kurjeriais, domenas, tinklapio talpinimas serveryje, yra apmokėti.

Parduodamas puslapis kartu su Facebook, Instagram, Tik Tok socialinėmis platformomis, sekėjais. Taip pat turėsite Google adds, elektroninį parduotuvės paštą ir kitas valdymo programas (matysite pardavimus, jų analizę, klientus, pirkimo istoriją, galėsite viską valdyti), taip pat bus pateikti aprašymai, nuotraukos, programuotojo ir tiekėjų kontaktai.

Parduodu, nes nebeturiu laiko užsiimti šia veikla, laiką užima kiti darbai. Noriu perduoti šią internetinę parduotuvę į geras rankas, kad verslas ir toliau gyvuotų bei džiugintų klientus.

Paskubėkite, kol jūsų svajonių projekto nenusipirko kiti.

P.s. dominančius prašau rašyti nurodytu numeriu arba skambinti:

+370 67679932