Prisijungti norėdami greičiau pasiekti geriausius pasiūlymus. Registracija jeigu dar neturite paskyros.

Juridinis asmuo

Skelbimas patalpintas 2023-01-02 21:59:10    Kategorija Transportas    Miestas Kaunas   Žiūrėta 215 Kartus

-- €

  • img
Vieta: Kaunas
Kaina: -- €

Parduodamas ilgai veikiančio autoserviso verslas, kartu su įmone, Kaune. Įmonė veikia 11 metų. Be skolų. Patalpos nuomojamos ilgalaike sutartimi. Autoserviso patalpose yra 4 darbo vietos - 2 pakelėjai ir 2 vietos su duobės pakelėjais. Pastate yra sandeliavimo ir parduotuvės patalpos.

Servise yra atliekami beveik visi eksploatacinio remonto darbai. Servisas pilnai įrengtas, kuriame yra kompresorius, suvirinimo aparatas, montavimo ir balansavimo staklės, šviesų stendas, darbastaliai, presas ir kiti veiklai vykdyti reikalingi įrankiai. Servise dirba du patyrę meistrai ir priėmėjas. Komanda puikiai susidirbusi, vyrauja geras mikroklimatas. Servise įrengta priešgaisrinė signalizacija, saugos signalizacija, įdiegta vaizdo stebėjimo sistema.

Servisas yra labai geroje strateginėje vietoje: judrioje gatvėje, prieš parduotuvę, aplinkui daugiabučiai namai, todėl yra pastovus klientų srautas. Įmonė turi nepriekaištingą reputaciją. Dėl ilgų darbo metų yra gerai žinomas įmonės pavadinimas bei serviso prekinis ženklas. Servisas dirba tiek su fiziniais, tiek su juridiniais klientais, su kuriais sudarytos bendradarbiavimo sutartys, todėl darbo nestinga ištisus metus. Įmonė yra pasirašiusi sutartis su įvairiais detalių tiekėjais, todėl gauna itin geras kainas bei atsiskaitymo sąlygas.

Servisas turi savo reprezentacinį internetinį puslapį, facebook paskyrą, išpirktą reklamą internete.

TAI PUIKI GALIMYBĖ TURĖTI NUOSAVĄ VERSLĄ KURIS JAU TURI ĮDIRBĮ IR GALI SUTEIKTI PASTOVIAS, GERAS PAJAMAS!

Daugiau informacijos telefonu +370 682 32831