Prisijungti norėdami greičiau pasiekti geriausius pasiūlymus. Registracija jeigu dar neturite paskyros.

Fizinis asmuo

Skelbimas patalpintas 2019-05-27 12:20:32    Kategorija Web sprendimai    Miestas Vilnius   Žiūrėta 672 Kartus

-- €

  • parduodamas-e-shop-maudymuku-ir-moterisko-apatinio-trikotazo-big-0
Vieta: Vilnius
Kaina: -- €

Parduodamos dvi internetinės parduotuvės >> www.Fashion2Get.lt ir www.Nilila.lt Pagrindinė yra Fashion2Get.lt Abu e-shop administruojami toje pačioje Magento platformoje. Veikia nuo 2012 metų. Pridedami Facebook puslapiai:
>> https://www.facebook.com/Fashion2Get.lt/ (83,681 likes)
>> https://www.facebook.com/nilila.lt/ (44,401 likes)

Fashion2Get.lt turi ir anglišką versiją - Fashion2Get.com. Prekių aprašai, tekstas pačioje parduotuvėje unikalūs. Į sistemą įkelta virš 3000 prekių. Black Hat Seo nebuvo užsiimta. Abiejose parduotuvėse šiuo metu įkeltos tos pačios prekės. Tačiau tą galima pagal poreikį koreguoti. Parduotuvės vizualiai skiriasi. Įdiegtas ne vienas extension, kuris vartotojui palengvina naršymą ir leidžia patogiau išsirinkti ir įsigyti norimas prekes. Keli pvz, kas įdiegta: vieno puslapio checkout; prekių atspalvių pasirinkimas; pranešimai, kai prekės kaina sumažės, Omniva paštomatų modulis ir t.t. Tiekėjai Lietuvoje ir Lenkijoje.

Domenai:
>> Fashion2Get.lt / .com / .eu + fashionget.lt + fashiontoget.lt + fasion2get.lt
>> Nilila.lt / .com / .eu

Yra patikimas programuotojas, kuris susipažinęs ir dirbo su minėtomis parduotuvėmis. Esant poreikiui jis jas tvarko ar ką nors naujo įdiegia. Jei domina, kontaktus galėsiu perleisti. Už hostingo paslaugas sumokėta iki 2020-02-04. Veikla vykdyta pagal individualios veiklos pažymą. 2018 m pajamos 17 000€. Metinio pelno informacija suteikiama susitikimo metu.

El. parduotuvės pardavimo kaina: 7.000 €. Į kainą įeina ir visa praktinė patirtis, vadinamasis „know-how“, kuri bus perduota kartu su el.parduotuve.

Kodėl pelningai veikianti el. parduotuvė parduodama?
Projektą vykdantis asmuo nebespėja susiderinti laiko su esamais darbais bei turimais mažais vaikais.

Nuorodos:
>> Parduotuvės adresas – https://www.Fashion2Get.lt ir https://www.Nilila.lt/
>> Kontaktinis asmuo: Eglė
[email protected]
Miestas: Vilnius

Kaina: Sutartinė