Prisijungti norėdami greičiau pasiekti geriausius pasiūlymus. Registracija jeigu dar neturite paskyros.

Fizinis asmuo

Skelbimas patalpintas 2019-05-21 15:37:13    Kategorija Kompiuteriai, IT    Miestas Vilnius   Žiūrėta 808 Kartus

19,90 €

  • parduodamas-internetines-prekybos-verslas-elparduotuve-big-0
Vieta: Vilnius
Kaina: 19,90 €

Parduodamas internetines prekybos verslas,svetaine sėkmingai dirba jau penktus metus, pardavinėjamos įvairios prekės skirtos namams/buičiai, sportui/laisvalaikiui, žaislai vaikams ir daug kitų….Iš viso tinklapyje apie 20 tūkstančių skirtingų prekių yra galimybe pajungti tiesiai iš tiekėjo dar apie 20 tūkstančių prekių iš viso butu apie 40 tūkstančių prekių.
šis verslas tikrai sėkmingas ir nešantis pelną,puikus variantas tiems kas nori pradėti dirbti sau ir turėti pastovių pajamų nuo pirmos darbo dienos….
Verslas atsipirktu išsipardavus esamas sandelio prekes….

-Tvarkingas Uab be skolų,su tvarkinga ir laiku tvarkoma buhalterine apskaita.
-Mobili svetaines versija.
-26 tūkstančiai Facebook puslapio sekėju.
-Adwords/analytics paskyra.
-Kontaktai įmonės kuri prižiūri adwords ir facebook reklamas.Padeda ir kitais iškilusiais klausimais.
-Tiekėjų kontaktai visoms parduodamoms prekėms.
-Paysera ir kitu banku pajungimai.
-Klientų duombazė darbui su naujienlaiškiais.(Apie 20 tūkstančių kontaktų)
-Strategiškai labai patogi Vilniuje sandelio/ofiso vieta. Sandelys 50kv.m/ofisas 8kv.m.Patalpos šildomos,bet papildomai mokėti už šildymą nereikia,nes praeina šiluminiai vamzdžiai.Bendra mėnesine nuomos kaina tik 180+pvm.
-Sandelio likutis apie 8500 Eur (šiai dienai) prekių savikainos (pirkimo metu butu daroma inventorizacija nustatyti tikslų prekių kiekį sandelyje) Išsipardavus sandelio prekes jūsų investuota suma už įsigyta verslą butu atsipirkusi.
-Sutartys su kurjeriu tarnybomis su kuriais bendradarbiaujame jau ne vienus metus,todėl turime tikrai labai geras pristatymo kainas.
-Svetaine su pilna turinio valdymo Sistema,pajungtais papildomais moduliais ir prekėmis iš tiekėjo (Yra galimybe dirbti ir be sandėlio)
-Automatinis naujų prekių įkėlimas į svetainę it tai pat esamu prekių likučiu,aprašymu ir nuotraukų atnaujinimas.
-Kontaktai programeriu kurie visada operatyviai sutvarko bet kokias iškilusias problemas su svetaine,tai pat operatyviai atsako visus iškilusius klausimus.
– Dirbti galima pradėti iš karto be jokių papildomų investicijų.
Sis verslas puikus sprendimas tiems kas nori dirbti sau ir būti nuo nieko nepriklausomais,pilnai gali užtekti vieno darbuotojo.Kadangi pelningumas įmones tikrai geras verslo atsiperkamumas 1 metai įdėjus daugiau darbo ir pastangų visą procesą galima pagreitinti,žinant kad internetinė prekyba yra ateitis,perspektyvos tikrai didelės.Investavus į reklamą nesunkiai apyvarta galite padvigubinti.
Paskutinius metus prekyba buvo vykdoma tik internetu su pristatymu kurjeriu tarnybomis arba per paštomatus, galvojant apie perspektyvas galima padaryti prekių atsiėmimo punktą/parduotuve,kaip ir minėjom vieta strategiškai tikrai gera,aplinkui daug įmonių ir gyvenamųjų rajonų.Vien padarius atsiėmimo punktą apyvarta padidėtu 20% . Verslas parduodamas tik del to,kad turime kitų veiklų ir nebeužtenka laiko ji administruoti,.Daugiau info papasakosime telefonu,nes visko surašyti tikrai neįmanoma.Jeigu esate ne iš Vilniaus šį verslą galite persikelti į bet kurį kitą miestą arba jeigu norite pirkti be UAB skambinkite,manau sprendimą tikrai rasime. Paskutinėje foto sandėlys su papildymu.Prekes pradedamos sandėliuoti pavasario-vasaros sezonui.Nauja savininką pilnai apmokysim ir atsakysime į visus apie verslą iškilusius klausimus.
Galima pirkti be sandelio likuciu!!!
Kaina derinama su rimtu pirkėju.