Prisijungti norėdami greičiau pasiekti geriausius pasiūlymus. Registracija jeigu dar neturite paskyros.

Fizinis asmuo

Skelbimas patalpintas 2022-09-22 17:08:19    Kategorija Reklama    Miestas Kaunas   Žiūrėta 227 Kartus

45 000 €

  • parduodamas-pelningas-skaitmenines-reklamos-verslas-big-0
Vieta: Kaunas
Kaina: 45 000 €

Parduodamas pelningas ir augantis skaitmeninės reklamos verslas. Agentūra specializuojasi ties mokama Google ir Facebook reklama bei internetinių puslapių ir el. parduotuvių kūrimu.

Veikla vykdoma 5 metus. Stiprus portfolio pagal kurį organiškai ateina didelis procentas užklausų. Kita dalis klientų kreipiasi per rekomendacijas.

Automatizuoti procesai (automatiškai sugeneruojamos ir išsiunčiamos sąskaitos, priminimai apie neapmokėtas sąskaitas, automatiškai sugeneruojamos ir išsiunčiamos reklamos ataskaitos).

PAJAMOS IR ATSIPERKAMUMAS:

Apie 2/3 pajamų sudaro pajamos už reklamos administravimą ir 1/3 už puslapių kūrimą bei koregavimą. Ilgalaikių sutarčių nėra, klientai už reklamos administravimą moka pagal mėnesines sąskaitas-faktūras. Klientai vidutiniškai pasilieka 2-3 metus. Šiuo metu už reklamos administravimą pastovios pajamos 2000 Eur/mėn + 1000-2000 Eur už puslapių kūrimą. Patiriamos išlaidos praktiškai minimalios, dirbu vienas pagal individualios veiklos pažymą, bet galima samdyti IT specialistą arba pirkti paslaugas iš freelancerių.

Planuojamos atsiperkamumas per 9-12 mėnesius.

2021 pajamos 28 500 Eur

2022 planuojamos pajamos apie 40 000 Eur

PERSPEKTYVOS IR PLĖTROS GALIMYBĖS

Poreikis tokiom paslaugom yra didžiulis, veiklą galima tęsti vienam arba susijungti su kita agentūra. Toliau didinti pajamas galima šiais būdais:

  • Papildomų paslaugų pardavimas esamiems klientams
  • Google Ads reklama
  • Facebook Ads reklama
  • Startas užsienio rinkoje (yra paruoštas puslapis, domenas, išversti tekstai)
  • Siūlyti platesnį paslaugų spektrą perkant paslaugas iš šalies
  • Šalti skambučiai

KAS PARDUODAMA

Pilnai veikianti agentūra su verslo know-how + intelektinė nuosavybė (vardas, internetiniai puslapiai, domenai, serveriai, visos facebook, google paskyros, el. pašto adresai, kontaktinis tel. numeris, klientų duomenų bazę, šablonai, aprašyti procesai).


PAPILDOMA INFORMACIJA

Pirmą mėnesį įsitrauksiu į veiklą ir padėsiu perprasti specifiką. Bus suteikiama informacija apie verslo istoriją, esamų ir potencialių klientų duomenų bazes bei perduodami visi įrankiai procesams automatizuoti.

Platesnė informacija el. paštu [email protected] arba telefonu 8 644 49336. 

Papildoma informacija

Praėjusių metų pelnas 20001 - 30000
Praėjusių metų apyvarta 20.001 - 50.000