Prisijungti norėdami greičiau pasiekti geriausius pasiūlymus. Registracija jeigu dar neturite paskyros.

Juridinis asmuo

Skelbimas patalpintas 2020-03-12 07:43:54    Kategorija Paslaugos    Miestas Klaipėda   Žiūrėta 1.5K Kartus

-- €

  • img
Kaina: -- €

Parduočiau veikiantį verslą - Automobilių švaros centrą. 

Automobilių švaros centras turi ilgametį įdirbį, stabiliai aptarnaujama 170 įmonių, tarp kurių autosalonai ,Honda, ,Hokla, ,Armi Servisas ir kiti. 

Autoplovykla įrengta kokybiška italų įranga su veikiančiomis garantijomis. 

Patalpų nuoma 6eur už 1m2,bendras plotas 340m2. 

Plovymo agregatai ir oro kompresoriai izoliuoti ir sutalpinti pakankamai toli nuo darbo zonų ir administracijos patalpų, dirbant įrangos nesigirdi, gidravline vandens sistema buvo irenginejama su amortizaciją sugerentiem pagalvem,nerudijancjo metalo vamzdynų, kad darbo vietoi bei kaiminu patalpuose decibelu ligis nevirsitu leistinų garso normativu. 

Sutvarkiti visi reikalingi saugiam darbui dokumentai, mazuto ir smėlio gaudyklės su papildomais rezervuarais. 

Galinga rekuperacija su išmaniųjų valdimu, drėgmės surinkimo funkcija,kondicioneriai visuose patalpose ,autonominis šildymas sujungtas su miesto komunikacijos o galimos avarijois atveju pasileidžia autonominė pastato boilerine,žiemos metu palaikoma temperatūra 17 laipsnių, įrengta vaizdo stebėjimo sistema su nuotoliniu stebėjimų ir valdimo funkcijom,apsaugos ir priešgaisrinė sistema. Įrengti 3 elektro valdomi vartai 4.50m aukščio su distancijų valdimu. 4 plovymo postai postai su strėlėm, vokišku gamintojų, 6 oro padavimo taškai, karštas vanduo 6 taškai. Profesionali poliravimo įranga, kvarcines lempos Nano dangos padengimui, salonų džiovinimo yranga, labai galingas ir protingai išplanuotas apšvietimas reikalingas kokibiskam darbo rezultatui. Darbuotojų poilsio zonas su atskirais san mazgais, dušo kabinom,atskira rūbinė, atskira virtuvė. Administracija komjuterizuota, kasos aparatai, kortelių atsiskaitymo terminalai, ir kita technika 

Klientų laukiamajam kavos pardavimo aparatas su monetų mechanizmų ir vitrininiai saldituvai saltu gėrimų prekibai ir daug kitų privalumų.Autoplovyklos veikla pilnai apdrausta nuo nelaimingų atveju sumai iki 150 000 eur. Plovyklos yranga aptarnauja HIDROSKAN dirbtuvė esantis tam pačiam pastate. 

Būsimam savininkui suteiksime informacija reikalinga verslo valdimui, jeigu reikės apmokinsim bei perduosim pilna klientų bazė sukurta per 8 metus 

Kaina 45 000eur. 

user1.svg

Užsiregistravo 2007 spalį

Įdėjo skelbimų: 44

Klaipėda