Prisijungti norėdami greičiau pasiekti geriausius pasiūlymus. Registracija jeigu dar neturite paskyros.

Juridinis asmuo

Skelbimas patalpintas 2019-12-17 19:35:50    Kategorija Prekyba    Miestas Vilnius   Žiūrėta 1.1K Kartus

4 500 €

  • img
Vieta: Vilnius
Kaina: 4 500 €

Parduodu verslą - mažmeninė prekyba žuvimi ir jūros produktais.

Parduodama UAB be skolų ( 6 mėnesiai), įmonė nauja. Bendrovė nuomoja vieną mažmeninės prekybos vietą, kurioje prekiauja žuvimi ir jūros produktais. Turime nuolatinius tiekėjus, kurių produkciją labai pamėgo ir vertina pirkėjai, taip pat patogius prekių pristatymo grafikus, kas užtikrina nuolatinį prekių šviežumą ir aprūpinimą reikiamais kiekiais. Yra nuolatiniai pirkėjų srautai, kurie užtikrina pajamas. UAB buhalteriją  tvarko buhalterinės apskaitos įmonė, sumokėtas dviejų mėnesių depozitas už nuomą, nedideli patarnavimai, bendrovėje yra sutvarkyti visi leidimai, ŠGP, darbų saugos, priešgaisrinės saugos ir darbo vietos rizikos vertinimai, atliktos metrologinės patikros įrangai, sutartys metams su kasos aparatą aptarnaujančia įmone, kortelių skaitytuvas, dvi šaldymo vitrinos (+0 iki +6)  ir šaldiklis vitrina ( -20), visa prekybinė įranga veikia nepriekaištingai. 

UAB pilnai sutvarkyta, prekybos vieta turi visą reikiamą įrangą, tiekėjus ir pirkėjus, naujam savininkui tereiks tęsti ir tobulinti pradėtą verslą.

Verslas yra perspektyvus ir augantis, tik reikia išlaikyti malonų aptarnavimą ir visada šviežią bei kokybišką produkciją.