Prisijungti norėdami greičiau pasiekti geriausius pasiūlymus. Registracija jeigu dar neturite paskyros.

Fizinis asmuo

Skelbimas patalpintas 2022-01-19 11:01:09    Kategorija B2B skelbimai    Miestas Vilnius   Žiūrėta 233 Kartus

-- €

  • img
Vieta: Vilnius
Kaina: -- € Galima derėtis

PASIŪLYMAS BENDRADARBIAUTI!

Esu tarpininkė. Mano misija būti pagrindiniu partneriu galinčiu pasiūlyti tarpininkavimo paslaugą - tai dviejų pusių susitarimas siekiant išspręsti iškilusias problemas ir suteikti reikiamą pagalbą, kai asmenis/komanda ilgalaika yra sunkioje situacijoje ir tai nėra išspręsta. Partneris, tai žmogus, kuris organizuoja darbą, surenka aukščiausios klasės klientus, sukuria proceso taisykles bei kartu analizuoja sudėtingas situacijas ir ieško veiksmingų problemos sprendimo būdų:

. konsultacinio ir informacinio pobūdžio pagalba,

. dėliojimas prioritetų,

. atstovavimas kliento interesų,

· šalių susitarimo paieška, derybų procesas, situacijos stebėjimas.

Profesionaliai atstovautų Jūsų interesus, atliktų konkrečias procedūras/užduotis bei padėtų rasti tinkamą Jums sprendimą. Kaip turite savo Advokatą? Galbūt finansų patarėją? O asmeninį tarpininką? Žmogų, galintį padėti Jums aktualiausiais klausimais.

Paslaugos formatas tinka visiems. Skirtas visų amžių, profesijų žmonėms(verslo ir socialinių sričių atstovams), nepriklausomai nuo jų turimos patirties.

Noriu Jus padrąsinti – susisiekite ir mes susitarsime dėl mūsų bendradarbiavimo! Jei tarpininkės paslaugų nereikia šiandien, kviečiu išsaugoti mano kontaktus ir pasinaudoti mano pasiūlymais galbūt pasikeitus situacijai.

Kontaktai:

[email protected]

Tel.: +370 60538128