Prisijungti norėdami greičiau pasiekti geriausius pasiūlymus. Registracija jeigu dar neturite paskyros.

Juridinis asmuo

Skelbimas patalpintas 2022-03-16 10:31:36    Kategorija Viešasis maitinimas    Miestas Alytus   Žiūrėta 263 Kartus

35 000 €

  • img
Vieta: Alytus
Kaina: 35 000 € Galima derėtis

Parduodamas greito maisto užkandinės verslas. BE SKOLŲ!

Pagal individualų užsakymą gamintas modulinis įrenginys (50% stiklinimas). Įrenginys yra mobilus, galima gabent į kitą vietą/miestą. Visi nuosavybės dokumentai.

Visa kebabų kepimo įranga: kontaktinis grilis, kebabo grilis (elektrinis+durelės), ingridientų vitrinėlė, lygus paviršius ( mėsainių gamybai), gruzdintuvė (dviguba). Kasos aparatas, svarstyklės, banko skaitytuvų aparatas (nuoma metams apmokėta). Kavos aparatas.

Pagal individualų užsakymą gamintas pramoninis nerūdijančio plieno gartraukis (įmontuotas viduje). Nerūdijančio plieno stalai. Baras. Kriauklė, vandens šildymo aparatas.

Padarytas meniu, yra visi maketai su galimybe koreguoti tiek logotipą, tiek meniu (reikalinga reklamos gamybai). Yra visos technologinės kortelės ( galimybė per metus jas papildytis, arba užsakytI naujų, NEMOKAMAI).

Yra galiojanti įmonės banko kortelė, buhalterės, elektriko kontaktai, sutartys su ESO ir ELEKTRUM LIETUVA. Visi tiekėjų kontaktai, nuolatiniai klientai. Šiuo metu dirba 2 darbuotojai (dvi pamainos).

Įrenginiai pirkti iš vieno tiekėjo (kontaktai yra).

Įmonė be skolų, veikianti su visais savivaldybės leidimais stovėt, prekiaut. Higienos pažymėjimas, higienos praktikos taisyklės. Darbų saugos projektų kontaktai. Ir kt.veiklai reikalingi dokumentai tvarkingi.

Galimybė keisti veiklos sritį yra.

Facebook, instagram paskyros. Puslapis su 800 nuolatinių klientų. Įmonė turi savo internetinę svetainęį,kuri veikia, bet nebuvo naudojama.

Su rimtai nusiteikusiais kainą derinsim.