Prisijungti norėdami greičiau pasiekti geriausius pasiūlymus. Registracija jeigu dar neturite paskyros.

Fizinis asmuo

Skelbimas patalpintas 2019-11-06 19:10:01    Kategorija Viešasis maitinimas    Miestas Vilnius   Žiūrėta 1.7K Kartus

27 000 €

  • pelningai-veikianti-picerija-big-0
Vieta: Vilnius
Kaina: 27 000 €

Parduodame šiuolaikiškai įrengtą ir pelningai veikiantį Picerijos verslą, orientuotą į picų išsinešimą (puikūs reitingai Wolt). Įmonė be skolų ir kitokių finansinių įsipareigojimų, nuolat augančia apyvarta, tvarkinga ir skaidriai vykdoma buhalterija. Picerija veikianti, galima perimti nestabdant veiklos, parduodama su visa įranga, įmone,prekės ženklais, internetiniu portalu, socialiniais tinklais Facebook, Instagram ir kt.

Privalumai:

·        Picerija turi suformavusi lojalių klientų ratą ~4000 Facebook, Instagram. Picos įspūdingo skonio (pačių savininkų ištobulinti receptai) tad klientai vis sugrįžta :)

·        Puiki vieta, tankiai apgyvendintas MIEGAMASIS rajonas su užtikrintu nuolatiniu pirkėjų srautu: picerija įsikūrusi naujai pastatytame gerai žinomame prekybos centre, kurio populiarumas ir lankomumas nuolat auga. Patalpos nuomojamos.

·        Picerija parduodama su visa veiklai reikalinga NAUJA ir šiuolaikiška Itališka įranga, garantinis laikotarpis dar nesibaigęs, pirkta iš patikimo tiekėjo: didelė 2 kamerų Itališka elektrinė picų krosnis su ugniai atspariom plytom, gartraukis, tešlos maišyklė, tešlos kočioklė, gastronominė pjaustyklė, picų stalas, kavos aparatas, kasos aparatas, kortelių skaitytuvas, planšetė užsakymų priėmimui,vaizdo stebėjimo kameros, greitpuodis, stalai, kėdės ir kt.

·        Picerija ir patalpos įrengtos jaukiai, šiuolaiškai ir naujai: kondicionierius, vėdinimo sistema,visos reikalingos komunikacijos.

·        Maisto ir veterinarijos leidimas, technologinės kortelės, atitinka visus higienos reikalavimus ir kt.

·        Teikiama pristatymo į namus paslauga. Pasirašytos sutartys, sukeltas meniu ir nuotraukos.

·        Ypatingai geri klientų atsiliepimai ir LABAI geras reitingas socialiniuose tinkluose, taip pat kurjerio puslapyje.

·        Sukūrtos paskyros ir išplėtotas didelis gerbėjų būrys facebook ir Instagram tinkluose, įmonės internetinis puslapis, domenas, paštas.

·        Nereikalingos papildomos investicijos, perėmus verslą reiks jį tik toliau vystyti ir didinti klientų srautus bei žinomumą – sunkiausias darbas atidarant, įrengiant ir suformuojant lojalių klientų ratą jau padarytas.

Esant poreikiui po pirkimo-pardavimo sandorio galėsime apmokyti, suteikti visą reikalingą pagalbą,kurį laiką konsultuoti/padėti.

Papildoma informacija

Praėjusių metų pelnas 10001 - 20000
Praėjusių metų apyvarta 50001 - 100000