Prisijungti norėdami greičiau pasiekti geriausius pasiūlymus. Registracija jeigu dar neturite paskyros.

Fizinis asmuo

Skelbimas patalpintas 2019-09-18 13:14:46    Kategorija Paslaugos    Miestas Vilnius   Žiūrėta 1.1K Kartus

-- €

  • perkraustymo-paslaugos-vilniuje-big-0
  • perkraustymo-paslaugos-vilniuje-big-1
Vieta: Vilnius
Kaina: -- €

Universalusmeistras.lt– tai vieta, kurioje rasite pačių įvairiausių sričiųmeistrų. Ištikus problemoms namų ūkyje neretai specialistų ieškome internete.Kadangi gerų specialistų teikiančių paslaugas už nedidelę kainą ne tiek jaudaug, todėl paieška gali užtrukti. „Universalus meistras“ jums padės sutaupytine tik laiko, bet ir pastangų, kadangi mūsų tinklalapyje paslaugas teikiakvalifikuoti specialistai ir už optimalią kainą. Ieškote balkonų stiklintojų, dažytojų,o galbūt jums reikalinga techninė pagalba kelyje? Šias bei daugybę kitųpaslaugų rasite Universalusmeistras.lt tinklalapyje.

Vienaiš teikiamų paslaugų – perkraustymo paslaugos Vilniuje. Teikiamos šiasperkraustymo paslaugos: butų, namų ir biurų perkraustymo darbai, daiktųpakavimas bei apsauginių pakavimo priemonių tiekimas, daiktų iškraustymas išsenųjų namų ir įkraustymas į naujuosius, daiktų įkrovimas ir iškrovimas išsunkvežimio, nereikalingų daiktų ir šiukšlių išvežimas bei nestandartiniųdaiktų pervežimas.

Kodėlrinktis mus? Esame sąžiningi, profesionalūs, darbus atliekame kokybiškai ir užgerą kainą. Didžiausias mūsų prioritetas – kokybė, todėl vadovaujamėstarptautiniais krovimo, transportavimo ir pakavimo standartais. Rinkdamiesi musgalite sutaupyti, todėl, kad teikiame ne tik atskiras paslaugas, bet ir paslaugųpaketus. Iš anksto aptarsime ir išsiaiškinsime jūsų poreikius, suplanuosimedarbus ir jų kainą, todėl nekils nemalonių netikėtumų. Pasirūpinsime, kad jūsųnuosavybė būtų pergabenta saugiai, greitai ir be papildomų išlaidų.

Arpaslaugas teikiame tik Vilniuje? Perkraustymo paslaugas teikiame ne tikVilniuje, bet ir gerokai už jo ribų. Maloniai kviečiame apsilankyti Universalusmeistras.lttinklalapyje ir pasitikrinti aptarnavimo teritoriją.

Daugiauinformacijos rasite čia.