Prisijungti norėdami greičiau pasiekti geriausius pasiūlymus. Registracija jeigu dar neturite paskyros.

Juridinis asmuo

Skelbimas patalpintas 2019-02-16 16:09:41    Kategorija Kita    Miestas Vilnius   Žiūrėta 611 Kartus

1 €

  • populiari-produkcija-su-jusu-prekiniu-zenklu-papildomos-pajamosnemokamos-verslo-dovanos-big-0
Vieta: Vilnius
Kaina: 1 €

P R O D U K C I J A S U J Ū S Ų P R E K I N I U Ž E N K L U

AROMATIC 89 – Įmonė užsiimanti aromatinės produkcijos gaminimu ir projektavimu Lietuvoje. Siūlome platų žvakių, namų kvapų, automobilių kvapų ir kitos aromatinės produkcijos projektavimo ir gamybos paslaugas su jūsų prekiniu ženklu.
Savo srityje esame lyderiai, partneriams tiekiame tik auštos kokybės produkciją, atitinkančią aukštai iškeltiems standartams. Komunikuojame dėl produkto kokybės ir klientų atsiliepimų, atgal gauname 100% pozityvius atsakymus, o tai mus skatina judėti pirmyn.
Jūsų patogumui mūsų kūrybinė komanda turi didelę patirtį kuriant prekinio ženklo aromatinę produkciją. Dirbame su bet kokio lygio įmonėmis. Garantuojame, kad produkcija atitiks jūsų prekinio ženklo keliamiems reikalavimams. AROMATIC 89 – Gali sukurti tobulą produkcijos asortimentą nustatytoms biudžeto riboms.
Produkcija su privačiu prekiniu ženklu, gamyba gali užtrukti iki 3 – 12 savaičių priklausomai nuo projekto sudėtingumo ir kiekių. Minimalus užsakymo kiekis priklauso nuo produkto. Garantuojame 100% konfidencialumą.

Aromatic •89•
Klientų aptarnavimo telefonas
T: +370 65 333008
E: [email protected]
W: www.aromatic89.lt