Prisijungti norėdami greičiau pasiekti geriausius pasiūlymus. Registracija jeigu dar neturite paskyros.

Fizinis asmuo

Skelbimas patalpintas 2020-08-14 14:05:13    Kategorija Paslaugos    Miestas Vilnius   Žiūrėta 1.2K Kartus

-- €

  • profesionalios-seo-paslaugos-big-0
Vieta: Vilnius
Kaina: -- €

SEO365.lt –tai profesionalios SEO paslaugos jūsų verslui. Šiais technologijų laikais daugelis verslų persikelia į internetinę erdvę, tačiau jų sėkmę lemia ne tik išskirtinio dizaino interneto svetainės, bet ir jų matomumas tarp potencialių klientų. Tik būdami matomi galėsite generuoti pardavimus ir gauti pelną. Siūlome šias internetinių svetainių žinomumo didinimo paslaugas: SEO, mokamą reklamą, CRO ir socialinių tinklų administravimo paslaugas.

Viena iš teikiamų paslaugų – SEO specialistų konsultacijos. SEO365 komanda prieš pradėdama naują SEO projektą atliks greitą jūsų svetainės analizę, kartu su jumis aptarsime jūsų tikslus ir nuspręsime kokie būdai yra tinkamiausi šiems tikslams pasiekti. SEO paslaugų pagalba padėsime jūsų svetainei atsirasti paieškos sistemų topuose organiškai. Tokiu būdu didės jūsų žinomumas, o kartu ir pardavimai.

Kita mūsų tinklalapyje teikiama paslauga – mokama reklama. Mokama reklama yra itin greitas būdas padidinti jūsų interneto svetainės matomumą paieškos sistemose. Mokamos reklamos pagalba jūsų parduodamos prekės ar paslaugos atsidurs paieškos sistemų topuose vos per kelias dienas.  Mes siūlome Google Ads, Bing Ads, Facebook Ads, Display Ads ir kitų mokamų reklamų paslaugas.

Kadangi vien tinklalapio matomumas nenulemia pirkėjo apsisprendimo įsigyti tam tikras prekes ar paslaugas, todėl siūlome CRO paslaugą. CRO – tai jūsų tinklalapio duomenų analizė bei pakeitimų, galinčių daryti teigiamą poveikį pardavimams, atlikimas.Mūsų CRO strategijos padės jums pamatyti greitus ir džiuginančius rezultatus.

Socialinių tinklų administravimo paslaugos – dar viena SEO 365 siūloma paslauga. Socialiniai tinklai turi nepaprastai didelį poveikį vartotojų elgsenai. Kadangi daugybė žmonių kasdien naudojasi socialiniais tinklais, todėl verslo paskyros buvimas juose padeda ne tik didinti žinomumą, skatinti pardavimus, bet ir gauti grįžtamąjį ryšį iš klientų bei tobulėti. Tinkamai administruojami socialiniai tinklai yra patikimo ir atsakingo verslo ženklas. Patikėkite šį darbą profesionalams!

Kodėl rinktis mus? Esame viena iš lyderiaujančių kompanijų Lietuvoje. Turime patirties, įgūdžių ir tiksliai žinome ką daryti, kad jūsų interneto svetainė pakiltų į aukštesnes Google paieškos sistemos pozicijas. Greitai ir efektyviai atliekame darbus,todėl jums nereiks ilgai laukti kol pamatysite realius rezultatus. Teikiame mėnesines ataskaitas už atliktus darbus ir parengiame ateinančio mėnesio darbų planą. Jūs visada tiksliai žinosite kokie darbai buvo atlikti siekiant pagerinti jūsų svetainės matomumą paieškos sistemose. Mūsų tikslas – suteikti geriausios kokybės paslaugas savo klientams, todėl naudojamas strategijas pritaikome asmeniškai jums.