Prisijungti norėdami greičiau pasiekti geriausius pasiūlymus. Registracija jeigu dar neturite paskyros.

Fizinis asmuo

Skelbimas patalpintas 2019-05-21 14:27:35    Kategorija Prekyba    Miestas Kaunas   Žiūrėta 1.2K Kartus

9,90 €

  • sekmingai-veikiantis-drabuziu-butikaslaisvalaikio-studija-kaune-big-0
Vieta: Kaunas
Kaina: 9,90 €

Dėl pasikeitusių šeimyninių aplinkybių parduodamas daugiau kaip 2 metus veikiantis boutique tipo moteriškų drabužių parduotuvės/laisvalaikio studijos verslas.

Pajamas neša :
1. Prekyba drabužiais ir aksesuarais parduotuvėje.
2. Prekyba drabužiais ir aksesuarais internetu per FB ir Instagram.
3. Mados mugės
4. Mini renginiai studijoje moterim – mergvakariai, makiažo pamokos ir t.t.
5. Planuose – el. parduotuvės kūrimas.

Sudarytos sutartys su drabužių, aksesuarų, rankinių tiekėjas konsignacijos būdu, tad parduotuvė parduodama su pilnai suformuotu asortimentu. Daugiausiai dirbama su lietuvos kūrėjais, tačiau surinkta daug informacijos apie galimybes įsigyti prekes patraukliomis kainomis užsienyje.

Prekės ženklą kūrė bei vystė profesionalūs marketingo srities specialistai, sukurtas logotipas bei kitos prekės ženklą identifikuojančios marketingo priemonės. Aktyviai dirbama socialiniuose tinkluose Facebook (virš 7000 tikrų sekėjų) bei Instagram (virš 900 tikrų sekėjų). Dirbant stengėmės kurti glaudžius ryšius su klientėmis, savotišką bendruomenę, todėl dauguma klienčių – nuolatinės pirkėjos.

Studijoje organizuojami mini renginiai, fotosesijos ir kita įdomi veikla. Turime fotografų kontaktų, kurie mainais už modelių aprengimą duoda profesionalias nuotraukas, tokių budu nuolatos turime geros kokybės drabužių nuotraukų.

Parduotuvė įsikūrusi Kauno senamiestyje, puikiai praeinamoje gatvėje, o automobilį pasistatyti galima prie pat durų. Šalia įsikūrę grožio salonai, restoranai, make-up studijos, todėl pastoviai praeina daug tikslinių klienčių. Parduotuvė jaukiai bei šiuolaikiškai įrengta, didelės sandėliavimo patalpos, ypač maži komunaliniai mokesčiai (autonominis šildymas). Parduodama kartu su visa įranga, baldais, sutartimis, užmegstais kontaktais bei visa informacija, reikalinga tolimesnei veiklai plėtoti. Galime parduoti kartu su veikiančia MB, tereiks ateiti ir dirbti.

Idealus pirkėjas esamas arba naujas lietuviškas prekinis ženklas, su sava produkcija. Yra galimybė išsiplėsti ir gaminti tik savo prekes, klientų srautas garantuotas.

Įdėjus pastangų ir išnaudojus visas nišas – atsiperkamumas 4-6 mėnesiai.
Visa detalesnė informacija suteikiama telefonu.