Prisijungti norėdami greičiau pasiekti geriausius pasiūlymus. Registracija jeigu dar neturite paskyros.

Fizinis asmuo

Skelbimas patalpintas 2019-09-18 13:18:12    Kategorija Paslaugos    Miestas Vilnius   Žiūrėta 1.3K Kartus

-- €

  • siuksliu-isvezimas-vilniuje-big-0
  • siuksliu-isvezimas-vilniuje-big-1
Vieta: Vilnius
Kaina: -- €

Universalusmeistras.lttinklalapyje surinkti įvairių sričių meistrai vienojevietoje. Čia rasite kvalifikuotus elektrikus, santechnikus, dažytojus,architektus bei dar daugybę kitų meistrų. Jums nebereiks gaišti savo brangauslaiko ieškant gero meistro, nes „Universalus meistras“ gali jums pasiūlytiplatų patyrusių meistrų pasirinkimą.

Vienaiš mūsų teikiamų paslaugų – šiukšlių išvežimas Vilniuje. Atliekame šiasšiukšlių išvežimo paslaugas: buitinių atliekų, buitinės technikos, metalolaužo, šakų, senų baldų, statybinių atliekų išvežimą, griovimo darbus,statybinių konteinerių nuomą ir kitas paslaugas.

Kodėlrinktis mus? Esame profesionalūs, lankstūs, sąžiningi, darbus atliekamekokybiškai. Universalusmeistras.lt darbuotojai yra itin kruopščiaiatrenkami, todėl jie yra kvalifikuoti, turi reikiamų žinių ir patirties. Priešpradedant darbus visuomet detaliai išsiaiškiname kliento poreikius, pakonsultuojameir sutariame kainą. Jums nereikės jaudintis dėl netikėtų papildomai atsiradusiųišlaidų, todėl, kad visi apmokėjimai vyks pagal išankstinį susitarimą.Atsiradus poreikiui pakoreguoti darbų sąrašą ar pakeisti sutartą darbų atlikimodieną, esame sukalbami ir stengiamės prisitaikyti prie jūsų norų. Užsisakydamimūsų paslaugas visuomet būsite tikri, kad tai geriausias pasirinkimas kainos irkokybės atžvilgiu.

Nuoko priklauso šiukšlių išvežimo kaina? Preliminari kaina yra 15 – 20 Eur užkubinį metrą. Visgi, kiekviena situacija yra unikali ir tikslią kainą pasakytigalima tik įvertinus esamą situaciją ir jūsų poreikius. Todėl dėl tikslesnėsinformacijos apie kainas kviečiame pasiskambinti tinklalapyje nurodytaistelefono numeriais.

Arpaslaugas teikiame tik Vilniuje? Šiukšles išvežti galime ne tik Vilniuje, betir gerokai už jo ribų. Jeigu susidomėjote, maloniai kviečiame apsilankyti Universalusmeistras.lt  tinklalapyje ir pasitikrinti ar patenkate įmūsų aptarnavimo zoną.

Daugiau informacijos rasite čia.