Prisijungti norėdami greičiau pasiekti geriausius pasiūlymus. Registracija jeigu dar neturite paskyros.

Fizinis asmuo

Skelbimas patalpintas 2022-11-06 19:39:19    Kategorija Paslaugos    Miestas Vilnius   Žiūrėta 239 Kartus

-- €

  • tarpininke-big-0
Vieta: Vilnius
Kaina: -- €

PASIŪLYMAS BENDRADARBIAUTI!

Esu savo srities specialistė, todėl kokybė ir darbo rezultatas yra vieni iš svarbiausių kriterijų. Mano misija būti pagrindiniu partneriu galinčiu pasiūlyti tarpininkavimo paslaugą - suteikti reikiamą pagalbą, kai asmenis/komanda ilga laika yra sunkioje situacijoje ir tai nėra išspręsta. Noriu pasiūlyti profesionalios pagalbos - padėti organizuoti darbą, surinkti aukščiausios klasės klientus, sudėlioti prioritetus, sukurti/atstatyti darbo proceso taisykles, šalių susitarimo paieška bei darbo aplinkos stebėjimas, siekiant paslaugų kokybės gerinimo.

Tarpininkė - profesionaliai atstovautų Jūsų interesus, atliktų konkrečias procedūras/užduotis bei padėtų rasti tinkamą Jums sprendimą. Kaip turite savo Advokatą? Galbūt finansų patarėją? O asmeninį tarpininką? Žmogų, galintį padėti Jums aktualiausiais klausimais.

Mano kompetencijos: turiu rimtos patirties socialiniame darbe, personalo valdyme (komandinio darbo organizavimas); moku greitai įsigilinti į situaciją, surinkti, analizuoti bei sisteminti informaciją. Vadybinių ir konsultacinių įrankių išmanymas, turiu organizacinių gebėjimų ir puikius  bendradarbiavimo įgūdžius.

Noriu Jus padrąsinti – susisiekite ir mes susitarsime dėl mūsų bendradarbiavimo! Jei tarpininkės paslaugų nereikia šiandien, kviečiu išsaugoti mano kontaktus ir pasinaudoti mano pasiūlymais galbūt pasikeitus situacijai.

Kontaktai:

Tel.: 8 605 38128

El. p.: [email protected]

Pagarbiai,

Inga