Prisijungti norėdami greičiau pasiekti geriausius pasiūlymus. Registracija jeigu dar neturite paskyros.

Fizinis asmuo

Skelbimas patalpintas 2019-09-18 13:16:42    Kategorija Paslaugos    Miestas Vilnius   Žiūrėta 1.3K Kartus

-- €

  • technine-pagalba-kelyje-vilniuje-big-0
  • technine-pagalba-kelyje-vilniuje-big-1
  • technine-pagalba-kelyje-vilniuje-big-2
Vieta: Vilnius
Kaina: -- €

Ištikusproblemoms namų ūkyje dauguma žmonių nežino kur kreiptis, todėl ieško meistrųinternete. Tam, kad ieškojimas būtų paprastesnis ir greitesnis Universalusmeistras.ltsurinko įvairių sričių kvalifikuotus meistrus į vieną vietą. Atsitikusbėdai jums nebereiks ieškoti meistrų visame internete, tereiks susirasti norimąmeistrą mūsų tinklalapyje ir pasiskambinti nurodytu telefono numeriu.„Universalus meistras“ tinklalapyje rasite tinkuotojų, durų montuotojų,architektų, aplinkos tvarkytojų bei dar daugybę kitų sričių meistrų.

Vienaiš teikiamų paslaugų – techninė pagalba kelyje Vilniuje. Mūsųspecialistai gali išspręsti įvairaus pobūdžio technines automobilių problemaskelyje: benzino ar dyzelinio kuro nepriteklių, tokius smulkaus masto techniniusgedimus kaip padangų keitimas, automobilio užvedimas ar durelių atrakinimas,taip pat galime ištempti mašiną iš sniego ar purvo, ją transportuoti iš įvykiovietos. Aptarnaujame įvairių modelių lengvuosius automobilius, motociklus irmikroautobusus, taip pat ir kai kurias sunkesnes transporto priemones.

Kodėlrinktis mus? Esame sąžiningi, profesionalūs, darbus atliekame kokybiškai ir užoptimalią kainą. Visuomet iš anksto aptariame darbus ir jų kainas, todėlgarantuojame sklandžiai, efektyviai ir sąžiningai atliktas paslaugas, be jokiųnemalonių staigmenų. Stengiamės reaguoti greitai, išvykstame per 30 minučių nuoužsakymo priėmimo, techninę pagalbą kelyje teikiame 24 valandas per parą.Vadovaujamės aukščiausiais techninės pagalbos standartais ir užtikriname, kadatsitikus nelaimei neatsiras jokių papildomų išlaidų. Taip pat darbams teikiamegarantiją.

Reikalingostechninės pagalbos paslaugos už Vilniaus ribų? Techninę pagalbą teikiame ne tikVilniaus mieste, bet ir visame jo regione ir apskrityse. Kviečiame apsilankyti Universlusmeistras.lt  tinklalapyje ir pasitikrinti teritoriją,kurioje teikiame techninės pagalbos paslaugas.

Daugiau informacijos rasite čia.