Prisijungti norėdami greičiau pasiekti geriausius pasiūlymus. Registracija jeigu dar neturite paskyros.

Juridinis asmuo

Skelbimas patalpintas 2022-01-08 23:09:39    Kategorija Web sprendimai    Miestas Vilnius   Žiūrėta 22 Kartus

1 000 €

  • img
Vieta: Vilnius
Kaina: 1 000 €

Parduodamas parengtas e.prekybos verslo sprendimas www.balneokosmetika.lt, norintiems prekiaujantiunikalia, mūsų šalyje neturinčia analogų kosmetika su gydomuoju mineraliniuvandeniu. Sukurtas pagrindas naujo prekės ženklo įvedimui į Lietuvos rinką.Toliau viskas priklausys nuo jūsų norų ir galimybių. Tai gali būti malonipapildoma veikla, apsiribojant prekyba internetu arba aktyvi plėtra,pasitelkiant kitus verslo partnerius. Būdami vieninteliai gamintojo atstovaiLietuvoje (norint ir kitose Baltijos šalyse), galėsite pasiekti puikiųrezultatų. Gamintojo kontaktai ir kita naudinga informacija bus suteikti. Šiprodukcija buvo CPNP notifikuota ir Lietuvoje pradėta prekiauti 2021 m. vasarą.Aktyvi veikla truko vos keletą mėnesių. Vėliau, pasikeitus aplinkybėms, šį projektąteko atidėti. Tolimesniam vystymui reikėtų tik marketinginių sprendimų ir būtųgalima nenutrūkstamai tęsti veiklą. Parduodama su nedideliu prekių likučiu. Beprekių e.shop įsigijimas negalimas. Pardavimo kaina 1000 Eur + prekių likučiosuma, kuris šio metu sudaro apie 1700 Eur (didmeninė kaina).

Techninė informacija:

·      Turinio valdymo sistema: Wordpress suWooCommerce papildiniu. Tai populiariausios ir lengviausiai valdomos sistemos,kurias itin lengva administruoti.

·      Apmokėjimas: integruotas Paysera modulis,leidžiantis pasirinkti patogiausią apmokėjimo būdą. Nustatytas automatinis pranešimųir sąskaitų siuntimas pirkėjui.

·      Pristatymas: integruotas Omniva modulis. Pagalporeikį visada galima keisti arba papildyti. Šiuo metu Paysera siūlo plačiasgalimybes.

·      Svetainė turi įdiegtą Google Analytics beiFacebook Pixel’i.

·      Turinys: atsakingai parengti kategorijų ir prekiųaprašymai, straipsniai naujienų ir patarimų skiltyje, įtakojantys optimizavimoprocesus Google ir kitose paieškos sistemose.

·      Prekės: startinis prekių paketas ~ 1700 Eur.(priklausomai nuo likučio).

Dėl informacijos prašau kreiptis el.p.: [email protected]

Žymos:

kosmetika